خانه|اخبار |گالري عكس|پيوندها
مقام معظم رهبری (مد ظله) : ماه مبارك رمضان بهار نوسازى و خودسازى انسان و بهار انس با خداست

جستجو در سایت

ساعت و تاریخ

پنج شنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٣

آمار بازدید کنندگان

بازديدکنندگان اين صفحه : 501986
بازديدکنندگان امروز : 2914
کل بازديدکنندگان : 4160741
زمان بارگزاری صفحه : 0.6563 ثانیه

نظرسنجي

مهمترین روش برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان چیست؟

ورزش کردن
گردش و تفریح
برگزاری مسابقات و سرگرمی
برگزاری دوره های آموزشی
همه موارد

پیوندها

 

اخبار رویدادها

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی
با صدور فرمان مقام معظم رهبری در کنار رزمندگان فلسطینی خواهیم بود/شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین تکلیف شرعی جوانان و جامعه ورزشی است
سید محمد شروین اسبقیان در نشست روسای هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی گفت : با صدور فرمان حکم مقام معظم رهبری در کنار رزمندگان فلسطینی خواهیم بود. وی افزود : هر انسان آزاده ای با دیدن کشتارها و نسل کشی رژیم غاصب و جلاد صهونیسمی در غزه و شهادت کودکان ، زنان و مردان به عمق این فاجعه پی میبرد. مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین را تکلیفی شرعی، ملی و سیاسی دانست و تصریح کرد: روز قدس روز همبستگی جهان اسلام در برابر اسرائیل و آمریکا بوده و حضور گسترده و حداکثری مردم خصوصا جوانان و جامعه ورزشی ، اهداف ننگین دشمن را نقش برآب خواهد کرد . سید محمد شروین اسبقیان ضمن اشاره به شرایط کنونی حاکم بر جهان اسلام و فتنه افکنی مستکبران جهان منجمله آمریکا و اسرائیل در حوادث سوریه و عراق و انزجار جهان اسلام اعم از شیعه و سنی از اقدامات مذبوحانه اسرائیل و امریکا گفت: اقدام جهانی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و بر برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس توسط مسلمانان جهان، در راستای حمایت از مردم فلسطین به دعوت از امام راحل از امت اسلامی، ضربه سنگینی به اسرائیل و آمریکا بود.
 ٠٩:٠٣ - پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آستانۀ فرا رسیدن روز جهانی قدس
اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد
اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد، در این بیانیه آمده است :روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است . روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است . صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند.
 ٠٨:٥٢ - سه شنبه ٢ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی :
موفقیت های ورزش استان قابل ارزش و دفاع است/ روند رو به رشد در هیاتهای ورزشی استان چشمگیر است
سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در سومین نشست روساء هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی گفت : موفقیت های ورزش استان قابل ارزش و دفاع است. اسبقیان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت در ماه پرفیض رمضان و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای جنگ تحمیلی و گرامیداشت یاد و خاطره مرحومین اکبر گهرخانی و دکتر فخاری مدیر ان اسبق اداره کل ورزش و جوانان افزود : ورزش آذربایجانشرقی راهخ پرفراز و نشیبی را طی کرده و ورزش استان در دهه 70 با افتی مواجه شده که مطالعات محققین و مرکز راهبردی ورزش استان برای از بین بردن این افت و رسیدن ورزش استان به دوران درخشان خود در دهه 60 راهکارهای مناسبی را در حوزه علم ، عمل و اجرا ارائه دادند. وی افزود : با اجرای دقیق و سیستماتیک این تحقیقات راهبردی و اجرایی کردن آن با اجرایی کردن کار بست های تحقیقات انجام یافته توسط محققین و نخبگان و پیشکسوتان ورزش استان امروز به دوران شکوفایی ورزش استان رسیده ایم و شاهد روند رو به رشد در هیاتهای ورزشی استان بصورت چشمگیر در ورزش کشور هستیم.
 ٠٨:٣٠ - پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین نشست روساء هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی برگزار شد/ تجلیل مدیر کل ورزش و جوانان از حبیب پنبه چی پیشکسوت ورزش استان و قهرمان اسبق کشتی ایران
سومین نشست روساء هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی ، اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی ، جبرئیل قربانی معاون پشتیبانی ، لیلا جاویدان معاون امور جوانان و فرهنگی ، ملیحه علیزاده مسئول امور ورزش بانوان ، مسئولین گروههای توسعه همگانی و قهرمانی و روساء هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شد. در این نشست اکبر فرج الهی معاون امور ورزشی آخرین وضعیت ورزش استان را تشریع کردند. وی در این نشست بر حضور پرشور جامعه ورزشی در اهپیمایی روز جهانی قدس ، اجرای دقیق طرحهای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ، اجرای دقیق طرحهای مطالعاتی ، پیگیری نیازهای ورزشکاران استان حاضر در اردوهای اعزامی به بازیهای آسیایی اینچوان کرئه جنوبی ، نظارت بر باشگاههای ورزشی ، توسعه و گسترش فعالیت کمیته های همگانی ، آموزش و فرهنگی ، توجه به ورزش بانوان ،توجه به ورزش روستایی و عشایری و بازیهای بومی و محلی و تعامل با مراکز آموزش عالی تاکید کرد.
 ٠٧:٤٥ - پنج شنبه ٢ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
فصل نقل و انتقالات پایان یافت
نقل و انتقال كامل 16 تيم ليگ برتري/گران‌ترین بازیکن فصل از تراکتورسازی
نقل و انتقالات لیگ چھاردھم به پایان رسید و تیم ھای مختلف با بازیکنان مد نظرشان قرارداد امضا کردند. در این میان تیم ھای استقلال تھران، استقلال صنعتی خوزستان، تراکتورسازی، پیکان و ملوان بیشترین جابجایی ھا را در بازار نقل و انتقالات داشته اند. با توجه به قانون جدید سازمان لیگ مبنی بر الزام تیم ھا در استفاده از بازیکنان زیر 23 سال، اسامی گمنام زیادی در میان ورودی تیم ھا دیده می شود. ھمچنین تیم ھایی مثل سپاھان، استقلال و پیکان با خرید و یا حفظ بازیکنان کلیدی عملکرد چشمگیرتری نسبت به سایر تیم ھا داشته اند. ھمچنین تیم فولاد خوزستان قھرمان فصل گذشته لیگ برتر کمترین خریدھا را داشته و با جذب تنھا چھار بازیکن به استقبال لیگ چھاردھم و حفظ عنوان قھرمانی رفته است. فولادی ھا ھمچنین چند مھره تاثیرگذار خود را از دست داده اند.
 ١٦:٠٦ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در فرمانداری جلفا
اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت جوانان و جلسه شورای سیاست گذاری ورزش شهرستان جلفا برگزار شد
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با محوریت برنامه ریزی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در محل سالن کنفرانس فرمانداری و به ریاست محمودی فرماندارشهرستان جلفا با حضور روسای ادارات مرتبط با امر اوقات فراغت و امور جوانان :اداره آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری ها و شوراها، معاونین و بخشداران شهرستان، کمیته امداد، روسای دانشگاه ها، بهزیستی،شبکه بهداشت و درمان، نماینده نیروی انتظامی، هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مسئول فرهنگی منطقه آزاد ارس، نیروی مقاومت سپاه شهرستان، کتابخانه، راه و شهرسازی، اداره ورزش و جوانان، روسای دو هیئت ورزشی شهرستان و امور ورزشی بانوان برگزار شد. فرماندار شهرستان جلفا پرکردن اوقات فراغت جوانان و اهمیت برنامه ریزی صحیح در سه ماهه تابستان را از اهم فعالیتهای فرمانداری دانست . وی ابتدا فرهنگ سازی و ایجاد فرهنگ مناسب و رویکرد فرهنگی را لازم و ضروری دانستند و افزود : که یکی از اهداف استکبار به انزوا کشاندن جوانان بوده که در این شرایط به تأکید بر مبارزه با مواد مخدر و کاهش مصرف آن پرداختند.
 ١٥:٣٨ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبرهای فرهنگی
نفرات برگزیده اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستانهای کلیبر ،هریس ، آذرشهر ،اهر ، سراب ، هشترود ، ورزقان ، جلفا و میانه معرفی شدند/ نمايشگاه آثار وعلوم قرآني اداره ورزش و جوانان ورزقان در ایام ماه مبارک رمضان
نفرات برگزیده اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستانهای کلیبر ،هریس ، آذرشهر ،اهر ، سراب ، هشترود ،میانه و بستان آباد معرفی شدند/ در این دوره از رقابتها سینا علیوند ، زهرا مولودی فر ، رقیه عبدالهی مقانلو و مجاهد علیزاده از شهرستان کلیبر ، مهدی محسنی ، محمد جلیلی و اقدس بدرزاده از هریس ، حسام غفار پور، وحید ملاحسینی، فاطمه نادری و فاطمه زارع از آذرشهر ، بهزاد عظیمی ، هادی یوسفی ، مهدیه خداشناس و علویه میری از اهر ، زهرا فضلی زاده ، ناصر یارا ، زهرا کاظمی و بهزاد یگانه از سراب ، روح اله صدیقی ، معصومه اسماعیل نژاد ، وحید صادقزاده و سارا قائمی از هشترود و آرمان حاجوی ، ابراهیم جعفری ، افسانه غلامیان و شادی حسین نیا از میانه ، كمال مهديزاده ، محمد وليزاده ،راحله فتحي پور و فهيمه پورحيدر از ورزقان ، محمد باقر حسینی نصب ، معین قربانی ، فاطمه حسینی نصب و ربابه درخشانی از جلفا .در رشته های ترتیل و مفاهیم به مقام نخست رسیدند و جواز حضور در مرحله استانی را کسب کردند.
 ١٥:١٤ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
به منظور حضور دررقابت های قهرمانی روئینگ جوانان آسیا
تیم ملی روئینگ زنان در میانه اردو می زند
- سومین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ دختران جوان به منظور حضور دررقابت های قهرمانی روئینگ جوانان آسیا از فردا (پنج شنبه)در میانه برگزار خواهد شد. به گزارش ایرناازفدراسیون قایقرانی،این مرحله ازاردوی تیم ملی روئینگ دختران جوان در سد آیدوغموش میانه استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. به همین منظور 9 قایقران به اردو دعوت شدند تا تمرینات خود را از فردا آغاز کنند. این اردو تا 3 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. افشین فرزام مدیر تیم های ملی، نسیم بن یعقوب مربی و سیمین خیاطی افشار کمک مربی تیم ملی روئینگ کشورمان هستند.
 ١٣:٢٩ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای شفاف سازی عملکرد مالی
مبلغ قرارداد کادرفنی و بازیکنان گسترش فولاد تبریز اعلام شد
باشگاه گسترش فولاد تبریز در راستای شفاف سازی عملکرد مالی خود مبلغ قرارداد تمام اعضای کادرفنی و بازیکنانش را اعلام کرد. مجموع قراردادهای مالی تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده لیگ برتر 87 میلیارد و 390 میلیون ریال بوده که از این رقم 15 میلیارد و 490 میلیون ریال مربوط به اعضای کادرفنی، سرپرستی بوده و بقیه شامل بازیکنان می شود. بیشترین رقم قرارداد بازیکنان گسترش فولاد با هشت میلیارد و 500 میلیون ریال به مرتضی اسدی تعلق دارد و مهدی تارتار سرمربی این تیم نیز قراردادی به مبلغ پنج میلیارد ریال با این باشگاه منعقد کرده است.
 ١٣:٢٧ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهاردهمین دوره رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تبریز
اسامی بازیکنان تیم ملی هندبال جوانان کویت اعلام شد
اسامی بازیکنان تیم ملی هندبال جوانان کویت برای حضور در چهاردهمین دوره رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تبریزاعلام شد. بر اساس اعلام کمیته بین الملل رقابتها محمد بایبس ، عبداله المهدی ، حسین تاقی ، موسی البحری ، محمد ردااحی ، ناصر الفرهنگ ، بشیر تاقی ، فیصل القهطانی ، عبدالعزیز التاتان ، فائز المولاء ، صادق الفهد ، فائز سعدون ، محمد الهبوشی ، خلیف خلیف ، علی جعفر و عبدلرحمان المجید 16 بازیکن تیم ملی کویت در این رقابتها هستند
 ١١:٣٧ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
به منظور حضور پر قدرت در مسابقات رولر اسکیت قهرمانی آسیا در شهر هاینینگ چین
5 اسکیت باز آذربایجانشرقی به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی اسکیت هاکی آقایان دعوت شدند
5 اسکیت باز آذربایجانشرقی به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی اسکیت هاکی آقایان به منظور حضور پر قدرت در مسابقات رولر اسکیت قهرمانی آسیا در شهر هاینینگ چین دعوت شدند. حامد آقا محمدی ، جلال کیهانفر ، مجید عیار ، احسان بابائی و شاهرخ بیگلرزاده 5 اسکیت باز آذربایجانشرقی در این اردو هستند. چهارمین مرحله اردوی تکنیکی و تاکتیکی تیم ملی اسکیت هاکی آقایان با حضور 5 ورزشکار از استان آذریایجانشرقی و 25 بازیکن از سایر استانهای کشور 7 مرداد ماه برگزار می شود.
 ٠٩:٢١ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جمعی از ورزشکاران با رییس جمهوری دیدار کردند
دکتر روحانی: ورزش از مرزها فراتر رفته است/ما در سیاست به دنبال برد -برد هستیم/گودرزی: سایه سیاست از ورزش را کنار می زنیم / موفقیت های اخیر ورزش هویت ملی را افزایش داد
به گزارش پایگاه اطلاه رسانی وزارت ورزش و جوانان، سید حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران امشب در دیدار با ورزشکاران و مدیران ورزشی گفت: مرام فتوت و جوانمردی را همه ما از مولای متقیان آموخته‌ایم و خواهیم آموخت. رییس جمهور در این مراسم با اشاره به اینکه ورزش امروزه جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و پا را از مرزها فراتر گذاشته و فراملی شده است ، گفت: خوشحالم که این فرصت فراهم شد تا در خدمت ورزشکاران و قهرمانان که می‌خواهیم پهلوان باشند هستم. جایگاه ویژه ورزش در سطح جهان و نقش مؤثر ورزش همگانی در جامعه مشخص است اگر دولت موفق شود تدبیر و امید بیاورد ، ورزشکاران هم باید نشاط را به جامعه بیاورند و تمام جامعه را به ورزش دعوت کنند. رئیس جمهوری کشورمان خطاب به ورزشکاران گفت: حضور شما در جهان به عنوان رسانه و هم به عنوان مبلغ فرهنگ ایرانی و اسلامی برایمان مهم است و ما نشاط و غروری که به ویژه برای نسل جوان می‌آفرینیم مهم است. در این ماه گذشته نشاط زیادی در فوتبال، بسکتبال، والیبال و سایر رشته‌ها شاهد بودیم که حرکت خوبی بود. وقتی شما در یک مسابقه جهانی حضور پیدا می‌کنید میلیون‌ها تماشاگر شما را می‌بینند و شما می‌توانید مروج اخلاق و فرهنگ ایرانی باشید.
 ٠٨:٣٨ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
فوتبال جام شهدا؛
تراکتورسازی تبریز حریف استقلال در دیدار نهایی شد
تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری مقابل پیکان تهران در ضربات پنالتی، حریف تیم استقلال تهران در دیدار نهایی نخستین دوره رقابت های جام شهدا شد. دومین دیدار رقابت های چهارجانبه فوتبال جام شهدا سه شنبه شب در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد. در این دیدار، ابتدا تیم تراکتورسازی در دقیقه 43 توسط فرشاد احمدزاده به گل رسید و نیمه نخست را به سود خود رقم زد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم دو تیم بازی کسل کننده ای به نمایش گذاشتند اما رفته رفته عملکرد بهتری داشتند و حملاتی روی دروازه یکدیگر خلق کردند تا اینکه مدافع تراکتورسازی در دقیقه 85 روی امیرحسین فشنگچی بازیکن تیم پیکان مرتکب خطا شد و داور مسابقه ضربه پنالتی اعلام کرد. این ضربه را سعید دقیقی به گل مساوی تیم پیکان تبدیل کرد و بازی در وقت قانونی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
 ٠٨:٣١ - چهارشنبه ١ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اضافه شدن 10درصدبه بودجه فدراسیون های ورزشی برای هزینه در بخش همگانی
وزیرورزش وجوانان باافزایش 10درصدی بودجه فدراسیون های ورزشی برای هزینه در بخش همگانی موافقت کرد. به گزارش وزارت ورزش وجوانان، این تصمیم در نشست شش فدراسیون ورزشی و دفتر توسعه ورزش همگانی اعلام شد. بنابراین گزارش، در این نشست که روز دوشنبه برگزار شد، مقرر گردید که فدراسیون های ورزشی با تدوین تقویم هایی وبانظارت دقیق معاونت ورزش همگانی ودفترتوسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان در راستای گسترش ورزش همگانی دررشته های ورزشی خود اقدام کنند. دراین نشست علاوه برمدیرکل دفترتوسعه ورزش همگانی، نمایندگان فدراسیون های والیبال، جودو، تکواندو، کونگ فو، هندبال وکاراته حضور داشتند.
 ١٤:٠٦ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز
نواقص سالن پورشریفی تبریز برای برگزاری مسابقات هندبال جوانان آسیا رفع شد
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز گفت: نواقص و کمبودهای سالن پورشریفی تبریز برای برگزاری چهاردهمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی جوانان آسیا رفع شد. حبیب ستوده نژاد اظهار کرد: با نصب کفپوش این سالن که از سوی فدراسیون هندبال انجام می شود، این سالن برای میزبانی از این رقابت ها آماده خواهد بود. وی اضافه کرد: ایجاد چهار رختکن در سالن، رنگ آمیزی، نصب صندلی های وی.آی.پی، تامین روشنایی مناسب و هواسازی از جمله کارهایی است که در این سالن انجام گرفته است.
 ١٤:٠٢ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

یادداشت و سخن روز

چهاردهمین دوره رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا - تبریز

11 الی 23 مرداد - سالن شش هزار نفری پورشریفی

30006293

سامانه دریافت پیامک اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی

آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات 

اوقات شرعی

آب و هوا

عناوین مهم خبری

با صدور فرمان مقام معظم رهبری در کنار رزمندگان فلسطینی خواهیم بود/شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین تکلیف شرعی جوانان و جامعه ورزشی است
اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای را صادر کرد
موفقیت های ورزش استان قابل ارزش و دفاع است/ روند رو به رشد در هیاتهای ورزشی استان چشمگیر است
سومین نشست روساء هیاتهای ورزشی آذربایجانشرقی برگزار شد/ تجلیل مدیر کل ورزش و جوانان از حبیب پنبه چی پیشکسوت ورزش استان و قهرمان اسبق کشتی ایران
نقل و انتقال كامل 16 تيم ليگ برتري/گران‌ترین بازیکن فصل از تراکتورسازی
اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت جوانان و جلسه شورای سیاست گذاری ورزش شهرستان جلفا برگزار شد
نفرات برگزیده اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستانهای کلیبر ،هریس ، آذرشهر ،اهر ، سراب ، هشترود ، ورزقان ، جلفا و میانه معرفی شدند/ نمايشگاه آثار وعلوم قرآني اداره ورزش و جوانان ورزقان در ایام ماه مبارک رمضان
تیم ملی روئینگ زنان در میانه اردو می زند
مبلغ قرارداد کادرفنی و بازیکنان گسترش فولاد تبریز اعلام شد
اسامی بازیکنان تیم ملی هندبال جوانان کویت اعلام شد

ادارات ورزش وجوانان شهرستانها | پيشنهادات و نظرات | ارتباط با ما | شماره تلفن های داخلی اداره کل

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اداره كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي می باشد.  طراحی شده توسط سیستم مدیریت محتوای آریانیک.