بلیط ارزان هواپیما

اگر بخواهید با هواپیما سفر کنید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید خرید بلیط هواپیما است. همیشه قیمت بلیط هواپیما یکی از نکات کلیدی در انتخاب مقصد می‌باشد. معمولاً شرکت‌های هواپیمایی مختلفی برای مقصد مورد نظر شما پرواز دارند اما پیدا کردن بلیت ارزان هواپیما کمی سخت است.

برای پیدا کردن بلیت ارزان هواپیما، ممکن است به شرکت‌های هواپیمایی مختلف زنگ بزنید و قیمت‌ها را بپرسید اما این روش همیشه جواب نمی‌دهد و حتی ممکن است کار را سخت‌تر هم بکند. بعضی مواقع سفر ناگهانی پیش می‌آید و همان موقع به فکر پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما می‌افتیم. با ما همراه شوید تا رازهای خرید بلیت ارزان هواپیما را به شما بگوییم.

خرید بلیت هواپیما زودتر از تاریخ مورد نظر

موقعی که مسافر زیاد باشد، اگر خرید بلیت هواپیما را به تعویق بیندازید و لحظه آخری بخواهید بلیت بگیرید، ممکن است مجبور شوید حتی نسبت به بقیه پول بیشتری بدهید تا بتوانید بلیت تهیه کنید و حتی ممکن است اصلاً نتوانید بلیتی تهیه کنید. پس اگر قصد سفر در تعطیلات دارید، حتماً ماه‌ها زودتر به فکر خرید بلیت هواپیما بفتید تا بتوانید بلیت ارزان تهیه کنید.

بهترین زمان خرید بلیت هواپیما

وقتی به دنبال بلیت ارزان هواپیما باشید، زمان خرید بلیت یکی از نکات مهم است. برخی از وب سایت‌ها قیمت بلیت‌ها را پیش‌بینی می‌کنند، به این وب سایت‌ها سر بزنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید. برخی منابع گفته‌اند که بهترین زمان خرید بلیت هواپیما ۵۰ روز قبل از سفر است اما شما به این اکتفا نکنید چون همیشه و همه جا جواب نمی‌دهد. گاهی برای سفرهای خارجی بهتر است چندین ماه زودتر برای خرید بلیت اقدام کنید تا بلیت ارزان‌تری نسیبتان شود.

انعطاف پذیری را فراموش نکنید

وقتی مقصد سفر مشخص شد فرودگاه‌های نزدیک آنجا را چک کنید چون بعضی اوقات پروازهای یک فرودگاه ارزان‌تر است. با خرید بلیت ارزان هواپیما می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و برای این کار باید یاد بگیرید که انعطاف پذیر باشید.

پرواز هواپیما

گوشه چشمی به تخفیف‌ها داشته باشید

بعضی اوقات آزانس‌های مسافرتی تخفیفات و مزایایی برای رزرو هتل، بلیت ترزان هواپیما و تورها ارائه می‌دهند. در کانال‌های آژانس‌ها عضو شوید تا از این مزایا و تخفیفات اطلاع پیدا کنید.

بلیط ارزان هواپیما

چند نکته برای یافتن بلیت ارزان هواپیما:

ظرفیت هواپیما: شرکت‌های هواپیمایی سعی می‌کنند به روش‌های مختلف صندلی‌های موجود خود را مدیریت کنند و برای این‌کار پروسه‌ی تقاضا و خرید را بررسی می‌کنند. اگر تاریخ و زمان سفر برایتان حائز اهمیت نباشد می‌توانید بلین ارزان تهیه کنید و از تخفیفات بهره‌مند شوید.

مقصد: پرواز در فرودگاه‌های کوچک به نفع شماست. در فرودگاه‌های بزرگ و بین‌المللی معمولاً هزینه بیمه به بلیت اضافه می‌شود. با انتخاب فرودگاه‌های کوچک، بلیت ارزان تهیه کنید.

روزهای سفر: انعطاف پذیری برنامه سفر شما نکته کلیدی در تهیه بلیت ارزان هواپیما است. معمولاً روزهای سه سنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۲۰ الی ۳۰ درصد ارزان‌تر از سایر روزهای هفته است و در این روزها می‌توانید از تخفیفات بهتری استفاده کنید.

سفر با هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *